Čas na změnu?

Dostali jsme se na konec dubna a vlastně jako každý konec měsíce mi přináší ideální čas na to, abych něco změnil. A ne, nejde mi o nějaké životní návyky, zdravou stravu a tak. Jde mi hlavně o moje „vystupování“ na internetu.

Můj web se vlastně stal zapomenutým. Teda – on byl zapomenutý i tak, ale já jsem ho nějak přestal udržovat a něco na něj občas přispět. O facebookové stránce ani nemluvím. Ta je prostě poušť, kam roky nevkročila lidská noha. O něco lépe se starám o instagram, což je síť, která mě osobně baví. Jojo, to bude těmi obrázky. Ale i tak mi tam něco chybí. Občas tam sdílím fotky a občas tam přidám stories z práce. Jediné, kde jsem naprosto spokojený, je Twitter. Pravděpodobně to bude hodně kvůli tomu, že je to jediná sociální síť, kde nemám rozdělené účty na soukromý a veřejný.

Moc rád bych se pustil do něčeho nového, něčeho, co by mě fakt bavilo. Hrozně rád píšu, a tak bych si chtěl ze svého instagramu udělat takový zápisník či blog, který bych mohl občas podpořit i něčím na webu.

Narazím u sebe vždy ale na naprosto stejný blok. Vždy totiž píšu o věcech, které fanoušci pražského provozu tramvají znají a mně pak přijde zbytečné si dávat tu práci a psát to. Taky je další otázka, že kdybych s tím začal, tak jak dlouho by mi to vydrželo.

Nu což. Máme 27. dubna, do 1. května času dost. Schválně mi napište a zkuste poradit.

Děkuju!

Autor

Anlex

🚋 Řidič tramvaje v Praze. 🚄 Dopravní nadšenec. 🎥 Moderátor/střihač a další v Metrobusu. 🏙ˇMilovník budovatelských strategií. #CitiesSkylines.

Jedna myšlenka na “Čas na změnu?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..